Popularne

WIWA H.265 MINI

WIWA H.265 MINI – niewielki dekoder na miarę twoich potrzeb

Zmiana sposobu nadawania telewizji naziemnej sprawiła, że część osób, które posiadają telewizory starszego typu muszą zadbać o zakup urządzenia, który odpowiednio przekształci sygnał obrazu na ten odczytywany przez nasz telewizor.

Mowa tu o dekoderze DVB-T/T2. Obecnie na rynku znaleźć możemy szeroki wybór urządzeń, wśród których niektóre dostępne są w praktycznych, niewielkich wymiarach. Jednym z nich jest dekoder WIWA H.265 MINI. Sprawdźmy czym się charakteryzuje i dla kogo będzie dobrym wyborem. 

Dekoder WIWA H.265 MINI – najważniejsze informacje o urządzeniu

Jednym z częstych problemów osób, które muszą korzystać z dekodera do odbioru telewizji naziemnej jest zwyczajny brak miejsca na kolejne urządzenie. Dekoder WIWA H.265 MINI jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Posiada bowiem niewielkie wymiary wynoszące 65 x 30 x 10 mm i jest montowany za telewizorem. Komunikacja z urządzeniem odbywa się za pomocą pilota oraz odbiornika IR, który dołączony jest do zestawu.

Dekoder WIWA H.265 MINI jest zgodny ze standardami DVB-T i DVB-T2 oraz kompatybilny technologiami H.264 i MPEG-4. Po podłączeniu do anteny internetowej umożliwia nam również korzystanie z serwisów i aplikacji internetowych takich jak YouTube czy Netflix. Dodatkowy atutem urządzenia jest możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że przegapimy ulubione filmy, audycje czy programy.

Czy warto zdecydować się na dekoder WIWA H.265 MINI?

Dekoder do odbioru sygnału telewizji naziemnej WIWA H.265 MINI to bardzo dobry wybór dla każdej osoby, która nie chce wydawać zbyt dużo. Cena urządzenia jest bowiem bardzo atrakcyjna. To jednak nie wszystko. Dużą zaletą dekodera WIWA H.265 MINI są jego niewielkie wymiary, dzięki którym dekoder nie zajmuje miejsca na półce czy stoliku telewizyjnym. Urządzenie jest również bardzo funkcjonalne i niezawodne a jego instalacja bardzo prosta. Jest to więc urządzenie, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.