Popularne

materac Tempur Original

Klasyk wiecznie żywy

Szukasz luksusowego wyposażenia do sypialni? Marka Tempur to światowy lider produkcji najwyższej jakości materaców. Tempur oferuje materace od miękkich niczym obłoki do twardych i stabilnych produktów. Wśród głównych kolekcji występują:

– Kolekcja Original

– Kolekcja Claud,

– Kolekcja Sensation

– Kolekcja Firm

– Tempur Hybrid.

Tempur Original to kolekcja stworzona dla osób wymagających wyjątkowego podparcia, zapewniająca komfort snu przez całą noc. Należą do niej klasyczne już propozycje materaców: https://salonsnu.pl/15-kolekcja-original. W odczuciu, produkty kolekcji Tempur Original to materace o średnim odczuciu twardości. Kładąc się na nich można poczuć jak warstwy powoli dopasowują się do ciała, stopniowo przybierając odpowiedni kształt, przyjemnie otulając Twoje ciało. Ten materac spełni się zatem doskonale dla osób lubiących sen na umiarkowanie miękkim podłożu, a także dla tych, którzy wymagają dodatkowego podparcia dla kręgosłupa.

Oprócz samych preferencji co do wrażeń sensorycznych, materace te doskonale sprawdzą się dla osób, które często zmieniają pozycję w trakcie snu. Umożliwi to sprężysta struktura, która powoli dostosuje się do kształtu, masy i pozycji śpiącego. Użyta piana Tempur – warstwa wspierająca – zapewnia doskonałe podparcie dla wszystkich partii ciała, również tych cięższych. Połączenie twardej warstwy wspierającej wraz z bardziej miękką warstwą komfortową zapewnia wyjątkowe podparcie oraz przyjemną sprężystość podłoża.

Użyte materiały nie tylko sprawiają że twój kręgosłup jest doskonale ułożony – wysoka jakość pian termoelastycznych zapewnia lata doskonałej pracy, bez wyrobienia się materaca – kupując materac Tempur masz pewność najwyższej jakości, która trwa latami.

Liczna sieć otwartych komorek zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu, co skutkuje nie tylko wydłużeniem życia produktu, ale też zapobiega rozwojowi drobnoustrojów wewnątrz materaca. Niezbędnym dodatkiem by zapewnić higieniczne warunki jest również zakup odpowiedniego stelaża, który umożliwi „oddychanie” materaca od spodu. Materiał z jakiego jest wykonany, rodzaj i ilość listw ma również wpływ na to, czy materac wydaje się bardziej miękki czy twardy.

Należy również wspomnieć o bezpośrednich środkach ochrony materaca które są absolutnie niezbędne: chodzi oczywiście o pokrowce! W kolekcji Tempur Original materacom towarzyszy jasny i elegancki pokrowiec – zobacz sam jak prezentuje się wraz z materacem Original Supreme: https://salonsnu.pl/materace-tempur/611-materac-tempur-original-supreme-83103542.html. Zapinany na zamek błyskawiczny, wygodny do założenia i zdjęcia umożliwia regularne pranie, bez kurczenia się tkaniny. Miękki materiał jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale też nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić w kontakcie ze skórą.  

Postaw na klasykę! Decydując się na zakup materaca z serii Tempur Original możesz być pewny najwyższej jakości i komfortu w swoim łóżku.

Zapoznaj się z naszymi salonami w Bydgoszczy i Toruniu https://salonsnu.pl/nasze-sklepy

Dodaj komentarz