Popularne

przenośna toaleta

Jak szybko i tanio wynająć przenośną toaletę?

Przenośna toaleta to bardzo praktyczny wynalazek. Nie wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, jest dostęp do urządzeń sanitarnych – dotyczy to między innymi placu budowy. Właśnie dzięki przenośnej kabinie da się ten problem rozwiązać. Gdzie najwygodniej można wynająć toaletę?

Ile kabin jest potrzebnych na budowie?

Inwestor ma obowiązek zapewnić pracownikom miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Budowa stacjonarnej łazienki mija się w takim przypadku z celem, stąd duże zainteresowanie toaletami przenośnymi. Przenośna kabina jest wygodna w użytkowaniu i nie wymaga przyłączenia do kanalizacji, potrzebny jest jednak regularny serwis, tak by zapewnić użytkownikom w pełni komfortowe i higieniczne warunki.

Na budowie jedna toaleta powinna być przeznaczona dla maksymalnie dziesięciu osób, jeśli więc pracowników jest kilkunastu, potrzebne będą dwie kabiny, a dla załogi liczącej 30 osób trzeba wynająć trzy. Serwis zaleca się robić przynajmniej raz w tygodniu.

Wynajem wygodniejszy od zakupu

Posiadanie przenośnej toalety na własność to niemały kłopot, dlatego zdecydowanie częstszą opcją jest wynajem. Dostawca przywozi kabinę na wskazane miejsce i odbiera ją po zakończeniu umowy. W ramach wynajmu zamawia się także serwis – przenośna toaleta ma szczelny zbiornik, którego nie da opróżnić samodzielnie, musi być do tego użyty specjalistyczny samochód. Serwis zapewnia także usunięcie usterek oraz wymianę części – osobie prywatnej będzie bardzo trudno dokonać tych napraw, ponieważ części eksploatacyjne do przenośnych toalet nie są dostępne w normalnej sprzedaży.

Gdzie można wynająć przenośną toaletę?

Dużym ułatwieniem dla osób chcących wynająć taką kabinę jest porównywarka wcexpress.pl. Działa to bardzo prosto. W wyszukiwarce podaje się miejsce dostawy, datę oraz częstotliwość serwisu, i po chwili otrzymuje się listę wyników, które można uszeregować według najkorzystniejszej ceny. Podana w wynikach kwota jest ostateczna, czyli obejmuje usługę wynajmu oraz serwisu, a po zakończeniu umowy nie trzeba już za nic dodatkowo dopłacać.

Przenośna toaleta jest dowożona pod wskazany adres, a jeśli klient chce przedłużyć umowę, może to wygodnie zrobić za pomocą aplikacji mobilnej. Za wynajem płaci się online.