Popularne

deweloper Mokotów

Dlaczego opłaca się zainwestować w mieszkanie na Mokotowie?

Nowe mieszkanie w dużym mieście to znakomita lokata kapitału. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się tu Warszawa, która jest największym w Polsce rynkiem nieruchomości z bardzo bogatą i różnorodną ofertą mieszkań – nie tylko w centrum, ale i na Mokotowie.

Mokotów – prestiżowa dzielnica z ogromnym potencjałem

Myśląc o zakupie mieszkania w Warszawie, trzeba mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Kluczowe znaczenie ma lokalizacja – pod tym względem do wyboru jest sporo opcji, wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego dewelopera. Mokotów to obecnie bardzo modna dzielnica, która kiedyś postrzegana była wyłącznie jako zagłębie biurowe. W przeciągu kilkunastu ostatnich lat bardzo zmieniła swoje oblicze, przekształcając się w wygodne i komfortowe miejsce zarówno do życia, jak i prowadzenia biznesu. Mieszkania na Mokotowie cieszą się takim samym dużym zainteresowaniem, jak i nieruchomości ulokowane w centrum oraz w dzielnicach bezpośrednio sąsiadujących ze Śródmieściem.

Mieszkanie na Mokotowie – jakie ma zalety?

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Ronson przekonują, że na Mokotowie każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające indywidualnym potrzebom i preferencjom. W ofercie deweloperów nie brakuje lokali budowanych z myślą o singlach czy rodzinach z dziećmi. Również i bardziej zamożni klienci mają w czym wybierać – luksusowe apartamenty mają coraz większy udział w warszawskim rynku nieruchomości, a duża ich część powstaje właśnie na Mokotowie. Jest to dzielnica doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz wyróżniająca się świetnie rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową. Budowane są tu bardzo nowoczesne osiedla z mieszkaniami o wysokim standardzie oraz rozmaitymi udogodnieniami w postaci m.in. placów zabaw czy terenów rekreacyjnych.

Decydując się na kupno mieszkania na Mokotowie, trzeba koniecznie zastanowić się nad jego przeznaczeniem. Lokal na wynajem w tej części Warszawy to strzał w dziesiątkę. Warto też przemyśleć kwestię odnoszącą się do wykończenia – tu są dwie opcje, a mianowicie stan deweloperski lub mieszkanie pod klucz.

Dodaj komentarz