Popularne

basen

Basen stelażowy – świetna propozycja dla całej rodziny

Basen ogrodowy nie jest w dzisiejszych czasach luksusem, na który mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Duży wybór basenów daje możliwość znalezienia odpowiedniego egzemplarza skrojonego na miarę konkretnych potrzeb. Warto zainteresować się basenami stelażowymi, które mają sporo zalet.

Basen stelażowy – konstrukcja

Ze wszystkich basenów ogrodowych modele stelażowe są najdroższe i jednocześnie największe. Podstawę konstrukcji basenu stelażowego stanowi metalowy stelaż, który utrzymuje ścianki w odpowiednim napięciu, nadając tym samym całemu zbiornikowi odpowiedniej sztywności. Nie ma ryzyka, że nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji basen się przewróci lub ulegnie uszkodzeniu – eksperci ze sklepu S-MUMO specjalizującego się w sprzedaży basenów ogrodowych i akcesoriów do nich zalecają oczywiście zakup egzemplarza sygnowanego marką znanego producenta. Jest to gwarancja wysokiej jakości basenu.

Basen stelażowy – dlaczego warto?

Jest wiele powodów, dla których warto postawić właśnie na basen stelażowy. Promocja to znakomita sposobność, aby nabyć wybrany model w atrakcyjnej cenie. Baseny stelażowe cieszą się dużą popularnością m.in. ze względu na trwałość i wytrzymałość. Są to bardzo solidne produkty traktowane przez nabywców jako inwestycja na wiele sezonów. Pomimo że montaż basenu stelażowego zajmuje trochę czasu i wymaga zaangażowania co najmniej dwóch osób, można go pozostawić na zimę w ogrodzie – oczywiście po uprzednim zabezpieczeniu. Radość z korzystania z niego będą mieli wszyscy domownicy – jednocześnie w basenie może się kąpać nawet kilka osób.

Basen stelażowy – o czym pamiętać?

Decydując się na zakup basenu stelażowego, trzeba mieć na uwadze parę istotnych kwestii. Przede wszystkim jest to rozwiązanie dedykowane właścicielom większych posesji, ponieważ na montaż basenu trzeba przeznaczyć dużo miejsca. Podłoże należy wcześniej przygotować- najpierw je wypoziomować, a potem ułożyć specjalną matę. Można pokusić się o wykonanie betonowej wylewki, o ile lokalizacja basenu nie będzie zmieniana.

 

Dodaj komentarz