Popularne

Mieszkania od dewelopera

Mieszkania od dewelopera

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się deweloper Rumia, głównie za sprawą świetnej lokalizacji, gdzie znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe.W tym artykule wyjaśnimy, jak wygląda rynek nieruchomości w tej okolicy.

Czym jest Rumia?

Doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta jest jednym z atutów nowych domów szeregowych – bliskość terenów rekreacyjnych i zielonych jest również niewątpliwą zaletą. Prywatności i spokoju nie powinno zabraknąć mieszkańcom osiedla, głównie dzięki kameralnej zabudowie. Idealnym miejscem do odpoczynku są przynależne do terenu ogrody. Rumia to niewielkie miasteczko, które posiada niepowtarzalny urok.

W budowę nowych inwestycji mieszkaniowych chętnie inwestuje praktycznie każdy deweloper Rumia. Ilość prowadzonych inwestycji mieszkaniowych świadczy najlepiej o atrakcyjności tego miasteczka.

Istnieje bardzo różnorodny wybór nowych mieszkań od deweloperów w Rumii. Ludzie przyjeżdżają tutaj w poszukiwaniu spokoju oraz niskich cen, a że odnajdują tu i jedno i drugie, każdy będzie w stanie znaleźć odpowiadającą mu nieruchomość. Ceny inwestycji nie są wysokie, więc jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Można śmiało powiedzieć, że Rumia przyciąga do siebie wieloma dobrymi ofertami. W pobliżu znajdują się nadmorskie plaże, a same miasteczko jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Gdynia znajduje się w odległości 12 km. 

Zakup mieszkania

Najnowsze inwestycje deweloperskie to mieszkania dla inwestorów, singli oraz rodzin. Turystyczny klimat przyciąga ludzi do Rumii. Coraz więcej osób chce się tu zadomowić na stałe, ponieważ jest to świetna lokalizacja w pięknym otoczeniu. Szczególnie ciekawym miejscem jest kaktusiarnia, która jest najpopularniejsza w Polsce, a zwiedzający mogą ją oglądać za darmo. W tym celu do Rumii – przez cały rok – przybywa naprawdę ogrom osób. Miasteczko posiada również zabytki oraz bogatą historię. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim ruiny średniowiecznego kościoła Świętego Krzyża oraz dwór z przełomu XVIII – XIX wieku. Jak widać Rumia – pod każdym względem – ma wiele do zaoferowania. Zarówno obecni, jak i napływający mieszkańcy, doceniają jej atrakcyjność i niepowtarzalny klimat.