Popularne

Projekt domu A105 - Nasz pomysł z kolekcji Murator, arch. Katarzyna Słupeczańska

Gdzie kupić projekt domu? Odwiedź MURATORA

Czeka nas konieczność zakupu projektu domu? Aby wybrany projekt domu nie zawierał błędów oraz pozwalał na stworzenie wygodnego i funkcjonalnego wnętrza, warto nabyć projekt domu z renomowanego biura projektów. Tysiące sprawdzonych projektów utrzymanych w różnorodnej stylistyce znajdziemy w kolekcji MURATORA. Jakie rozwiązania czekają tam na nas?

Projekty domów parterowych, piętrowych i z poddaszem od MURATORA

Na stronie https://projekty.muratordom.pl dostępne są projekty domów o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Jeżeli chcemy wyeliminować konieczność codziennego pokonywania schodów, a nasza działka posiada wystarczająco dużą powierzchnię – możemy zdecydować się na parterowy projekt domu, w którym na jednym poziomie znajduje się zarówno strefa wspólna, jak i prywatna. A może zależy nam na wyraźnym podziale na część dzienną i nocną, który umożliwi łatwiejsze pogodzenie potrzeb domowników preferujących spokój oraz prowadzących bujne życie towarzyskie? W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie projekt domu dwukondygnacyjnego – z poddaszem lub piętrem. W tego typu obiekcie zazwyczaj wspólna, ogólnodostępna część zlokalizowana jest na parterze, natomiast zaciszne, indywidualne sypialnie – na wyższym poziomie. Jeśli dotychczas nie podjęliśmy decyzji odnośnie optymalnej liczby kondygnacji, weźmy pod uwagę projekty z możliwością adaptacji poddasza. W razie potrzeby, umożliwią nam one wygospodarowanie dodatkowych pomieszczeń.

Domy tradycyjne i nowoczesne w kolekcji MURATORA

W kolekcji MURATORA dostępne są projekty domów utrzymane w różnorodnej stylistyce. Interesuje nas projekt domu o tradycyjnym charakterze, który będzie dobrze komponować się z każdym otoczeniem? W katalogu znajdziemy propozycje budynków klasycznych, wyróżniających się ponadczasowym wyglądem – a w konsekwencji nie tracących popularności wraz z upływem lat. Wolimy bardziej modernistyczne pomysły? Być może przypadną nam do gustu domy wzorowane na nowoczesnej stodole lub odświeżone kostki z płaskim dachem, które są przystępne cenowo w realizacji oraz oferują większą przestrzeń użytkową pozbawioną skosów. A może chcemy wznieść okazałą willę lub budynek z dodatkową funkcją użytkową? W ofercie czeka na nas wiele ciekawych planów architektonicznych, spośród których bez trudu wybierzemy idealne rozwiązanie.

Projekty domów na zgłoszenie lub pozwolenie od MURATORA

Katalog MURATORA to miejsce, w którym dostępne są projekty domów tworzone z myślą o zróżnicowanych potrzebach inwestorów. Ogromną popularnością cieszą się projekty domów o metrażu 100-150 m2, które przypadną do gustu rodzinom z dziećmi. W kolekcji odkryjemy także propozycje kilkusetmetrowych obiektów jedno- i dwurodzinnych. Zadowolą one najbardziej wymagające osoby pragnące posiadać – oprócz części mieszkalnej – przestronną strefę SPA czy miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Aby realizacja takich budynków była możliwa, niezbędne będzie uzyskanie pozwolenia lub zgłoszenie budowy. W ofercie MURATORA nie zabrakło również projektów domów do 70 m2. W tym przypadku, spełnienie kilku istotnych kryteriów, pozwoli nam na prowadzenie robót bez pozwolenia i zatrudniania kierownika budowy.

Jeżeli szukamy sprawdzonego projektu domu, przyjrzyjmy się propozycjom z kolekcji MURATORA. Spośród tysięcy dostępnych tam projektów z pewnością wytypujemy idealne dla nas rozwiązanie, które pozwoli nam załatwić wymagane urzędowe formalności oraz zainaugurować prace na swojej działce.

Tekst sponsorowany: Gotowe projekty domów jednorodzinnych od MURATORA – projekty.muratordom.pl